SPERSONALIZOWANY NÓŻ SZEFA KUCHNI JULICUT

900,00
SPERSONALIZOWANY NÓŻ SZEFA KUCHNI JULICUT
Zapytaj o produkt
Linia CASUAL to już klasyka – wyznacza standardy jakości wśród noży kuchennych. Nic lepiej niż one nie oddaje szacunku do produktu oraz techniki. Produkty wchodzące w jej skład to przykład najlepszej precyzji i jakości wykonania.

Dla poszukujących komfortu w kuchni, a jednocześnie ceniących sobie design polecamy nóż JULICUT – wyjątkowo ostry 8-calowy nóż szefa kuchni z uchwytem z drewna pakka, stosowanym w najlepszych nożach japońskich. Ręcznie szlifowany z najwyższej jakości stali nierdzewnej nóż Julicut posiada testy LFGB

Już krok dzieli Cię od posiadania idealnego noża. Personalizowany produkt z wgranym przez Ciebie zdjęciem sprawi, że będziesz jedynym posiadaczem takiego przedmiotu. Nikt inny nie będzie trzymał w rękach takiego noża. Zasmakujesz zupełnie nowej strony indywidualizmu.
 
  • Ręcznie szlifowane
  • Najwyższej jakości stal nierdzewna
  • Nowoczesny design
  • Płynne przejście między ostrzem a uchwytem
  • Nóż 8- calowy, długość ostrza 20,05 cm
  • Stal kuta, polerowana ręczna, nierdzewna
  • Materiał ostrza: stal o składzie X 50 CrMoV 15, stosowanym w najlepszych niemieckich nożach
Nóż spełnia wymagania określone w Regulacjach unijnych w zakresie materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością [Rozporządzenie (WE) nr 1935/2004 ].
Poświadczeniem jakości są także uznawane w całej Europie testy LFGB. 

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Noże są bardzo dobrze wykonane. Super do czyszczenia, zero załamań, wgłębień. Ja osobiście nie myję ich w zmywarce. Są bardzo ostre, jednak szybko się tępią. Wyglądają w drewnianym bloku bardzo ładnie. Idealne na prrzentAnna Rajtczak
09 grudnia 2021

Dodaj swoją opinię

Ta strona korzysta z plików cookies. (Dowiedz się więcej)

Zamknij